Гаврилівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Накази 2015-2016 років

НАКАЗ

Від  01.02.2016 р.                          с.Гаврилівка                                №

Про  встановлення  вартості  харчування  для

учнів  1 – 4  класів  та  учнів  пільгових  категорій

Згідно   листа  Гаврилівської  сільської  ради  від  01.02.2016 р. №; 48   щодо  харчування  учнів  1 – 4  класів  та  учнів  пільгових  категорій  відповідно  рішення  сесії  сільської  ради  від  24  грудня  2015  року  №31-3/УІІ  «Про  затвердження  сільського  бюджету  на  2016  рік»

НАКАЗУЮ:

{C}1.     Забезпечити  безкоштовним  харчуванням  учнів  1 – 4  класів  та  учнів  пільгових  категорій  із  січня  2016  по  травень  2016  року.

{C}2.     Встановити  вартість  харчування  для  учнів  1 – 4  класів  та  учнів  пільгових  категорій    у  розмірі   9.70  грн.  на  день.

{C}3.     Медсестрі  школи,  комірнику  та  кухарю  школи  здійснювати  харчування  учнів  1 – 4  класів  та  учнів  пільгових  категорій  відповідно  даного  наказу.

{C}4.     Класним  керівникам  довести  даний  наказ  до  відома  батьків  та  здійснювати  контроль  за  харчуванням  дітей.

Директор  школи                            Г.П.Тимченко

З  наказом  ознайомились:

Войченко  Н.Г.                                            Шевченко  В.В.

Скляр Р.І.                                                     Степанов  С.І.

Демяненко  В.В.                                         Тоцька  Г.А.

Макотер  К.В.                                               Рябка  Л.О.                                                    Винник  Н.І.                                                 Кошик  Л.В.

Мельник  І.І.                                                Корж  А.І.

Яценко  Г.М.                                                Андросенко  Л.М.